Babe Cilt Temizleyicileri

Babe Cilt Temizleyicileri

Cilt bakımı mutlaka ilk önce temizleyici ile başlanmalıdır. Hassas cilde sahipseniz kimyasal içermeyen ürünler kullanmalısınız. Cildinize derinlemesine temizlik yapmak ve güzelliği dışarı çıkarmak için Babe temizleyicilerini bu yazımızda anlatacağız. Birçok kişi cildin büyük bir organ olduğunu fark etmez. Cilt vücudu mikroplara ve enfeksiyonlara karşı korumak için büyük öneme sahiptir. Bu sebeple cilde bakım yapmak önemlidir. Vücudun her bölgesine farklı temizlik teknikleri uygulanmalıdır. Cildinize bakmanızın en iyi yolu günlük olarak cildinizi temizlemenizdir.

İlk Olarak Cilt Tipinizi Öğrenin

Normal ciltler çok yağlı ve kuru değildir. Ürünlere ve hava koşullarına karşı hassasiyet sahibi değildir.
Son zamanlarda yüzünüzü yıkadığınız halde cildiniz yağlı ve parlak görülür. Yağlı ciltlerde büyük gözenekler ve lekele görülmektedir.
Kuru ciltlerde kızarıklık, belirgin çizgiler ve kuruluk görülür.
Hassas cilt genellikle kuru ciltler ile karıştırılır. Nedeni ise kuru ve kızarıklık görülmesidir. Ayrıca hassas cildin cilt bakım ürünleri hassas içeriğe sahip olmalıdır.
Karma ciltler bazı bölgeleri yağlı bazı bölgeleri ise kurudur. Özellikle T bölgesinde (alın, burun ve çene) aşırı yağlanma görülür Yüzün geri kalanı ise kurudur.

Babe Cilt Temizleyici Ürünleri

Babe Soothing Micellar Gel

Hassas ciltler için sabun içermeyen jel köpük temizleyicidir. Formülündeki doğal temizleyiciler ve miseller ajanlar ile cildi derinlemesine temizler. Sabun içermediği için cildi tahriş etmeden kir ve makyaj kalıntılarını giderir. Atopik çitlere uygundur. Sentetik deterjan içermeyen özen formülü ile dermatit ciltler için kullanıma uygundur. Cildi temizlerken derinlemesine nemlendirmek, yumuşaklık, pürüzsüzlük ve esneklik sağlamak için uygulanabilir.

Babe Micellar Water

Yüz, göz ve dudak temizleyicisidir. Makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlemek ve pürüzsüzlük sağlamak için kullanılabilir. Tek bir ürün ile tüm cildinizi temizleyebilirsiniz. Cilde nem ve yatıştırma sağlar. Kaşıntı, yanma, gerginlik ve tahrişi hafifletmek için kullanılabilir. Cildin yenilenmesi ve sağlıklı görünmesi için uygulanabilir. Parfüm içermez. Göz ve dudaklara uygulandığı için hassas içeriğe sahiptir. Tüm ciltler için uygundur.

Babe Vitance Anti-Ox Detox Cleanser

Ciltteki toksinleri ve kiri temizlemek için kullanılan temizleyicidir. Köpük yapısı cildin derinlemesine etki ederek kirleri arındırır. Çevresel etkilere karşı korumak ve güçlendirmek için kullanılabilir. Nemlendirici ve besleyici özelliği ile durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Renklendirici ve kimyasal içerikler içermez. Cildin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi için kullanılabilir. Tıkalı gözenekleri açarak gözeneklerin tıkanmasını ve genişlemesinin önüne geçebilir. Cildin pürüzsüz ve ışıltılı görünmesi için kullanılabilir.

Babe Stop Akn Purifying Cleansing Gel

Yağlı ve akneli ciltlerdeki sebumu dengelemek için kullanılan temizleyici jeldir. Gözeneklerin derinlemesine temizlemek için kullanılır. Fazla yağı emmek ve yağlı görünümünü hafifletmek için uygulanabilir. Gün boyu cildin temiz ve taze kalması için kullanılabilir. Gözenekleri temizleyerek ve sebumu dengeleyerek akneleri hafifletir ve oluşumunun önüne geçebilir.

Cildinizin Sağlıklı ve Genç görünmesi İçin

  1. Her öğüne yapraklı yeşillik ekleyin
  2. Her sabah bir bardak limon suyu için
  3. Gün aralarında atıştırmalarınızı sağlıklı yapın
  4. Kişnişi ve maydanozu arttırın
  5. Soyadan uzak durun
  6. Kahveyi kesin
  7. Kimyasal madde içermeyen doğal cilt ürünler kullanın
  8. Bol su için
  9. Günlük olarak cildinizi temizleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir