Babe Bebek Ürünleri

Babe cilt için farklı birçok bakım ürünleri geliştiren bir markadır. Dermo-Kozmetik sektöründe oldukça popüler olan ve ürünleriyle dikkat çeken markanın bebek bakım kategorisinde bebeğinizin cildi için tasarlanmış ürün çeşitleri mevcuttur.
Bebek cildi için özel tasarlanmış ürünlerde hijyen, nemlendirme ve cilt problemlerine yönelik ürünler ile piyasada önemli bir yere sahiptir. Babe Pediatrik kategorisinde bebeğinizin günlük bakımında ihtiyaç duyabileceği bakım ürünleri özenle sunulmuştur.
Babe Bebek Ürünleri, Baby Care BABÉ Kompleksi ile zenginleştirilmiş, yumuşak dokulu, hassas bebek cildine uygun ürünlere sahiptir
Bebeğinizin nazik ve duyarlı cildi için tasarlanmış ürünlerde alkol, paraben, yapay renklendirici, mineral yağ, ftalat gibi cildi zarara uğratabilecek maddeler bulunmaz.
Ürün kategorilerini incelediğimizde hijyen kategorisinde şu ürünler mevcuttur;

Babe Pediatrik Banyo Jeli:

Bebek ve çocuk cildi için yumuşak jel dokulu temizleyici bakım için tercih edilir. Yumuşak dokusu, bebeğin cildine olan uyumu ve temizleyici özelliği ile keyifli bir banyo deneyimi için kullanabilir.

Babe Pediatrik Temizleme Suyu:

Hafif ve sıvı bebek ve çocuk cildi için durulama gerektirmeyen pratik temizleyicidir. Hem yüz hem vücut için kullanılabilen yapısı ile her an yanınızda bulunmanız gerekecek bir üründür. Günlük seyahatlerinizde hijyen için durulama gerektirmeyen yapısıyla kurtarıcınız olabilir.

Babe Pediatrik İntim Temizleyici Jel:

Bebek ve çocuğunuzun intim bölgesi için yumuşak dokulu temizleyicidir. İntim yani genital bölge olarak da adlandırılan bölge temizliği için kolaylık sunar. Oldukça hassas olan ciltler için nazikçe temizlik ve koruma sağlayabilir.

Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan:

Bebek ve çocuk için günlük kullanıma uygun şampuandır. Ekstra yumuşak dokusu ile nazik bir temizleme işlemi için kullanılabilir. Bebeğinizin hassas kafa derisi ve saçlarının temizliğinde tercih edilebilir.
Nemlendirici özelliğe sahip ürünler kategorisinde cilt için nem sağlayan çeşitli ürünler bulunur. Bu ürünler;

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi:

Bebek ve çocuğunuzun nazik cildini nemlendirmek için kullanılabilir. Yumuşak krem dokusuyla cilde yumuşaklık ve nem sunar. Bebeğinizin cildi yumuşacık olsun diyorsanız tercih edebilirsiniz.

Babe Pediatrik Yüz Nemlendiricisi SPF 30:

Güneşe karşı koruyucu ve cildi nemlendirici bakım kremidir. Hassas bebek cildi düşünülerek tasarlanmış Spf30 koruma ile güneşin ışınlarına karşı cildi korumak için düzenli aralıklarla uygulanabilir. Yüz bölgesi için tasarlanmıştır.

Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü:

Günlük vücut bakımı için kullanılan nemlendirici bakım losyonudur. Bebek ve çocuğunuzun cildine hafif sıvı kıvamıyla kolayca yayılır. Vücudun nem ihtiyacını karşılayarak bebeğinizin cildinin yumuşacık ve canlı görünmesi için kullanılabilir.
Babe’ nin cilt problemlerine yönelik ürünleri arasında bebek cildinde oluşan kuruluğa karşı bakım ürünleri bulunur. Cilt problemlerine yönelik ürünler;

Babe Pediatrik Emolient Yıkama Yağı:

Bebek ve çocuğunuzun hassas, kuru ve aşırı kuru cildi için yıkama yağıdır. Yağ kıvamıyla cildi nazikçe temizlemek ve kuruluğu yatıştırmak için kullanılabilir. Günlük kullanıma uygun nemlendirici ve temizleyici bakım için tercih edilebilir.

Babe Pediatrik Emolient Krem:

Bebek ve çocuk cildi için yoğun nemlendirici ve besleyici bakım kremidir. Hassas, kuru ve aşırı kuru ciltlerde bakım sağlayarak cildin rahatlaması ve yatışması için tercih edilebilir.

Babe’nin hijyen, nemlendirme ve cilt problemlerine yönelik ürün kategorisindeki ürünlerin yanında güneş koruması, kolonya ve yenidoğan şampuanı gibi ürünleri de bulunur. Babe Bebek Ürünleri, yani Babe Pediatrik serisi ile bebeğinizin ve çocuğunuzun cildini asla ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir