Aloe Jel ile cilt bakımının her yaştan birey için etkileri

Cilt bakımı, iyi görünmenin ilk adımlarından bir tanesidir. Cilt sağlığımızı kaybetmek istemiyorsak eğer, öncelikle beslenmemize dikkat etmeliyiz ve cilt bakımımızı mümkün olduğunca aksatmamalıyız. Cildimizin çeşitli vitamin ve mineralle ihtiyacı bulunmaktadır ve bizler sağlıklı beslenerek cildimizin bu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmalıyız. Ayrıca cildimizin günlük temizlik ve bakımını aksatmadan yapmamız da, cildimizin sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir. Ancak bazı durumlarda ne kadar beslenmemize ve günlük cilt bakımımıza özen göstersek de, cildimizin tahriş olmasını engelleyemeyiz. Tıraş olmak, epilasyon işlemi, uzun süreli güneşe veya çok soğuk havaya maruz kalmak, peeling ve lazer tedavileri yaptırmak gibi birçok etken, cildimizin tahriş olmasına ve kötü görünmesine sebep olabilmektedir. Tüm bu işlemler gerçekleştiğinde cildin kötü görünmesinin yanı sıra, cilt üzerinde yanma ve acı hissi oluşur. Gerek bu durumlarda, gerekse cildin gergin ve sağlıksız hissedildiğinde herhangi bir durumla karşılaşıldığında kullanılabilecek, cildin yatışması ve daha iyi görünmesi konusunda son derece etkili olan bir ürün bulunmaktadır. Peki, bu mucize ürün nedir? Tabi ki Babe aloe jel.

aloe-jelCilt bakımında en çok tercih edilen ürünlere imza atmış olan dermokozmetik devi Babe, günlük cilt bakımının yanı sıra, cildin gergin, kızarık ve tahriş olmuş durumlarında anında müdahale ederek, tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırabileceğiniz Babe aloe jeli formüle etmiştir. Cilt tahriş olduğunda, yapısı itibari ile kendini hemen yenilemeye alır ve iyileşme süreci hızlı bir şekilde başlar. Babe aloe jel bu iyileşme sürecine yardımcı olmakta birlikte, bu süre içerisinde kişinin hissettiği rahatsızlığın ve cilt yanmalarının önüne geçmeyi hedefler. Babe aloe jel, cilt bakımınıza ek ürün niteliğindedir. Hassas ve tahriş olmuş ciltlerin hassasiyetinin giderilmesi, ayrıca hissedilen rahatsızlık ve acının en aza indirilmesi konusunda oldukça başarılı bir üründür. Cilt üzerinde hiçbir yan etkiye sebep olmayan, aksine iyileştirici ve onarıcı özellikleri bulunan Babe aloe jel, pompalı şişesi sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Babe aloe jel, cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı niteliklere sahip bir üründür. Jel formundaki bu ürünü uygulamak pratik ve keyiflidir. Tüm cilt tiplerinde ve tüm vücutta kullanım için uygun olan bu ürün, son derece doğal ve hafif bir formüle sahiptir. Uygulandığı ilk anlardan itibaren, cilt üzerinde ferahlık ve tazelik hissi verir. Cildi rahatlattığı bilinen aloevera gibi doğal özler içermektedir. İçerdiği bu doğal özler sayesinde tahriş olmuş cildin yatıştırılmasında ve cildin kendini yenileme sürecinde son derece olumlu etkileri bulunmaktadır. Tıraş ve epilasyon sonrasında oluşan kızarıklık, kaşıntı ve yanma hissinin ortadan kalkmasını sağlar. Babe aloe jel, yağsız ve alkolsüz bir formüle sahiptir. Cilt üzerinde nemlendirme ve yenileme etkileri bulunmaktadır. Tahriş olmuş cildin yeniden yapılanma ve onarılma sürecinde hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Cildin yenilenmesini ve eski sağlıklı görünümüne ulaşmasını sağlar.

Babe aloe jelin yağsız formülü sayesinde, uygulandıktan sonra giysilere bulaşmaması için cilt tarafından emilmesini beklemeye gerek yoktur. Ayrıca aynı özellik yüz bölgesinde her an her yerde kullanım kolaylığı ve imkânı sağlamaktadır. Bayanların ciltlerinin en çok tahriş olmasına sebep olan epilasyon işlemidir. Epilasyon işleminden hemen sonra cilt temizlenip Babe aloe jel kullanıldığı takdirde, cilt üzerinde oluşmuş kızarıklık ve acı hissi kısa bir zaman içerisinde ortadan kalkar. Ayrıca bu ürünün erkeklerde tıraştan sonra kullanılması tavsiye edilmektedir. Hem hafif yağsız formülü, hem de cilde verdiği ferahlık ve rahatlık hissi, tıraşı ve tıraş sonrasını tam bir keyfe dönüştürecektir.


Kaynakça:

http://www.dermokozmetik.com/Babe-100-Aloe-300ml.html

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dermokozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir